Siste resultat

Älvsjöcupen 2022 begynner
Slutt
6/5
7/5
8/5

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08051010 søn. 08/05 18:15 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 1 P13 (f 2009) Slutspel A Finale Täby FC P09 Värtan 2 - 1 Salems IF    
08051210 søn. 08/05 18:15 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 3 P13 (f 2009) Slutspel B Finale Djurgårdens... DIF P09/10 7 - 2 Segeltorps IF    
08050909 søn. 08/05 17:35 søn. 08/05 Vintervikshallen P14 (f 2008) Slutspel A Finale FBC Uppsala P-08 3 - 4 Uudenkaupun...andy ry USB    
08050908 søn. 08/05 16:20 søn. 08/05 Vintervikshallen P14 (f 2008) Slutspel B Finale Vendelsö IK 3 - 0 Kärrtorps IBK    
08051008 søn. 08/05 16:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 1 P15 (f 2007) Slutspel A Finale Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 Värmdö IF    
08051208 søn. 08/05 16:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 3 P15 (f 2007) Slutspel B Finale Åkersberga IBF Ungdom 1 - 3 Nykvarns IF    
08050709 søn. 08/05 18:40 søn. 08/05 Telefonplanshallen P16 (f 2006) Slutspel A Finale Danderyds SK Innebandy 6 - 8 Väsby AIK    
08050708 søn. 08/05 17:15 søn. 08/05 Telefonplanshallen P16 (f 2006) Slutspel B Finale Vallentuna IBK 5 - 6 Nykvarns IF    
08050409 søn. 08/05 18:15 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 1 F13 (f 2009) Slutspel A Finale Täby FC Ella 0 - 2 Onsala IBK    
08050408 søn. 08/05 17:00 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 1 F13 (f 2009) Slutspel B Finale Vaxholms IBF 4 - 2 Järfälla IBK Ungdom    
08050608 søn. 08/05 16:05 søn. 08/05 Sätrahallen F14 (f 2008) Slutspel A Finale Huddinge IBS 6 - 5 Täby FC    
08050609 søn. 08/05 17:15 søn. 08/05 Sätrahallen F14 (f 2008) Slutspel B Finale IK Frej 0 - 4 Värmdö IF    
08050610 søn. 08/05 18:20 søn. 08/05 Sätrahallen F15 (f 2007) Slutspel A Finale Enebybergs if 4 - 6 Väsby AIK Röd    
08050611 søn. 08/05 19:25 søn. 08/05 Sätrahallen F15 (f 2007) Slutspel B Finale Väsby AIK Svart 1 - 2 Storvreta IBK    
08051309 søn. 08/05 18:15 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 2 F16 (f 2006) Slutspel A Finale Salems IF 4 - 5 P Täby FC Skarpäng    
08051308 søn. 08/05 17:00 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 2 F16 (f 2006) Slutspel B Finale Sundbybergs IBK F06/07 1 - 6 Älvsjö AIK IBF    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08050513 søn. 08/05 19:15 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 P11 (f 2011) Plj B Älvsjö AIK IBF Blå Ferdig Sörskogens IF Röd      
08051113 søn. 08/05 19:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj A Sörskogens IF 1 Ferdig Nynäshamns IBK NIBK      
08050512 søn. 08/05 18:30 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 F11 (f 2011) Plj A Ingarö IF Ferdig Vaxholms IBF      
08051412 søn. 08/05 18:30 søn. 08/05 Liljeholmshallen 2 P11 (f 2011) Plj B Åkersberga IBF P11A Ferdig Djurgårdens IF IBS      
08051112 søn. 08/05 18:15 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj A Vallentuna IBK 2 Ferdig Enebybergs IF      
08050310 søn. 08/05 17:30 søn. 08/05 Högdalshallen F10 (f 2012) Plj A Rotebro IS IBK Ferdig Vendelsö IK 1      
08050511 søn. 08/05 17:30 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 F11 (f 2011) Plj A Nynäshamns IBK Ferdig Väsby AIK      
08051411 søn. 08/05 17:30 søn. 08/05 Liljeholmshallen 2 F11 (f 2011) Plj A FBI Tullinge Ferdig Älvsjö AIK IBF      
08051009 søn. 08/05 17:20 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 1 P10 (f 2012) Plj C Duvbo Ungdom IK Ferdig Vendelsö IK      
08051209 søn. 08/05 17:20 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 3 P10 (f 2012) Plj C Värmdö IF Blå Ferdig Järfälla IBK Ungdom      
08051111 søn. 08/05 17:15 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj B Örby IS Ferdig Sörskogens IF 2      
08050309 søn. 08/05 16:45 søn. 08/05 Högdalshallen F10 (f 2012) Plj A Väsby AIK Ferdig Västerhaninge IBK F12-13      
08050510 søn. 08/05 16:45 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 F11 (f 2011) Plj A Bele Barkarby IF IBF F11 Ferdig Nykvarns IF      
08051410 søn. 08/05 16:45 søn. 08/05 Liljeholmshallen 2 P11 (f 2011) Plj A Nykvarns IF Ferdig Marieberg SK P11      
08051110 søn. 08/05 16:30 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj B Vallentuna IBK 1 Ferdig Värmdö IF Vit      
08050308 søn. 08/05 16:00 søn. 08/05 Högdalshallen F10 (f 2012) Plj A Vendelsö IK 2 Ferdig Örby IS      
08050509 søn. 08/05 16:00 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 P11 (f 2011) Plj A Älvsjö AIK IBF Vit Ferdig Åkersberga IBF P11B      
08051409 søn. 08/05 16:00 søn. 08/05 Liljeholmshallen 2 P11 (f 2011) Plj A Rotebro IS IBK Ferdig Sörskogens IF Svart      
08050707 søn. 08/05 15:50 søn. 08/05 Telefonplanshallen P16 (f 2006) Slutspel A Semifinale IBF Offensiv Lidingö 4 - 5 Väsby AIK    
08051109 søn. 08/05 15:45 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj A Nynäshamns IBK NIBK Ferdig Älvsjö AIK IBF Blå      
08050407 søn. 08/05 15:35 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 1 F13 (f 2009) Slutspel A Semifinale Täby FC Gribby 1 - 3 Täby FC Ella    
08051307 søn. 08/05 15:35 søn. 08/05 Kämpetorpshallen 2 F13 (f 2009) Slutspel A Semifinale Väsby AIK 0 - 6 Onsala IBK    
08050907 søn. 08/05 15:20 søn. 08/05 Vintervikshallen P14 (f 2008) Slutspel A Semifinale Uudenkaupun...andy ry USB 3 - 1 Vallentuna ...lentuna Vit    
08050307 søn. 08/05 15:15 søn. 08/05 Högdalshallen F10 (f 2012) Plj A Vendelsö IK 1 Ferdig Huddinge IBS      
08050508 søn. 08/05 15:15 søn. 08/05 Liljeholmshallen 1 P11 (f 2011) Plj B Älvsjö AIK IBF Blå Ferdig Djurgårdens IF IBS      
08051408 søn. 08/05 15:15 søn. 08/05 Liljeholmshallen 2 P11 (f 2011) Plj B Sörskogens IF Röd Ferdig Åkersberga IBF P11A      
08050607 søn. 08/05 15:05 søn. 08/05 Sätrahallen F15 (f 2007) Slutspel B Semifinale Storvreta IBK 7 - 0 Vendelsö IK    
08051007 søn. 08/05 15:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 1 P13 (f 2009) Slutspel A Semifinale Hässelby SK IBK Röd 7 - 8 Täby FC P09 Värtan    
08051108 søn. 08/05 15:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 4 P10 (f 2012) Plj A Sörskogens IF 1 Ferdig Enebybergs IF      
08051207 søn. 08/05 15:00 søn. 08/05 Farsta Idrottshall 3 P13 (f 2009) Slutspel A Semifinale Hässelby SK IBK Svart 1 - 5 Salems IF