Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Bele Barkarby IF IBF Pojkar 12 (födda 2010)
Bele Barkarby IF IBF P08 Pojkar 14 (födda 2008)
Bele Barkarby IF IBF P07/08 Pojkar 15 (födda 2007)
Bele Barkarby IF IBF F11 Flickor 11 (födda 2011)
Bele Barkarby IF IBF Flickor 14 (födda 2008)
Bele Barkarby IF IBF Svart Flickor 16 (födda 2006)
Danderyds SK Innebandy Pojkar 16 (födda 2006)
Djurgårdens IF IBS Pojkar 11 (födda 2011)
Djurgårdens IF IBS DIF P09/10 Pojkar 13 (födda 2009)
Duvbo Ungdom IK Pojkar 10 (födda 2012)
Ekerö IK Pojkar 12 (födda 2010)
Ekerö IK Pojkar 16 (födda 2006)
Enebybergs if Pojkar 10 (födda 2012)
Enebybergs if Flickor 15 (födda 2007)
Farsta IBK Pojkar 16 (födda 2006)
FBC Uppsala P-08 Pojkar 14 (födda 2008)
FBI Tullinge Pojkar 15 (födda 2007)
FBI Tullinge Flickor 11 (födda 2011)
FBI Tullinge Flickor 12 (födda 2010)
FBI Tullinge Flickor 13 (födda 2009)
FBI Tullinge Flickor 14 (födda 2008)
Gullänget Kroksta IBS F07 Flickor 16 (födda 2006)
Hammarby IF F06/07 Flickor 16 (födda 2006)
Huddinge IBS Pojkar 12 (födda 2010)
Huddinge IBS Pojkar 14 (födda 2008)
Huddinge IBS Flickor 10 (födda 2012)
Huddinge IBS Flickor 13 (födda 2009)
Huddinge IBS Flickor 14 (födda 2008)
Huddinge IBS Flickor 15 (födda 2007)
Huddinge IBS Flickor 16 (födda 2006)
Hässelby SK IBK Hawks P10 Pojkar 12 (födda 2010)
Hässelby SK IBK Svart Pojkar 13 (födda 2009)
Hässelby SK IBK Röd Pojkar 13 (födda 2009)
Hässelby SK IBK Pojkar 16 (födda 2006)
Högdalen AIS Pojkar 13 (födda 2009)
IBF Offensiv Lidingö Pojkar 16 (födda 2006)
IK Frej Flickor 14 (födda 2008)
IK Tomtberga Flickor 15 (födda 2007)
Ingarö IF Flickor 11 (födda 2011)
Järfälla IBK Ungdom Pojkar 10 (födda 2012)
Järfälla IBK Ungdom Flickor 13 (födda 2009)
Karlbergs BK Pojkar 12 (födda 2010)
Kärrtorps IBK Pojkar 14 (födda 2008)
Marieberg SK P11 Pojkar 11 (födda 2011)
Marieberg SK F10/11 Flickor 12 (födda 2010)
Nacka IBK P09 Grå Pojkar 13 (födda 2009)
Nacka IBK Pojkar 15 (födda 2007)
Nacka IBK Pojkar 16 (födda 2006)
Nykvarns IF Pojkar 11 (födda 2011)
Nykvarns IF Pojkar 15 (födda 2007)
Nykvarns IF Pojkar 16 (födda 2006)
Nykvarns IF Flickor 11 (födda 2011)
Nynäshamns IBK NIBK Pojkar 10 (födda 2012)
Nynäshamns IBK Flickor 11 (födda 2011)
Nynäshamns IBK Nibk F 09/10 Flickor 13 (födda 2009)
Onsala IBK Flickor 13 (födda 2009)
Pixbo Wallenstam IBF Pojkar 15 (födda 2007)
Rotebro IS IBK Pojkar 11 (födda 2011)
Rotebro IS IBK Pojkar 13 (födda 2009)
Rotebro IS IBK Flickor 10 (födda 2012)
Salems IF Pojkar 13 (födda 2009)
Salems IF Pojkar 14 (födda 2008)
Salems IF Pojkar 15 (födda 2007)
Salems IF Flickor 16 (födda 2006)
Segeltorps IBK Pojkar 14 (födda 2008)
Segeltorps IF Pojkar 13 (födda 2009)
Silverdals IF Flickor 12 (födda 2010)
Silverdals IF F09 Flickor 13 (födda 2009)
Sirius Innebandy Flickor 16 (födda 2006)
Skogås IBK STIBK P10 Pojkar 12 (födda 2010)
Sköndals Innebandyklubb Flickor 15 (födda 2007)
Storvreta IBK Flickor 15 (födda 2007)
Sundbybergs IBK SIK F08/09 Flickor 14 (födda 2008)
Sundbybergs IBK F06/07 Flickor 16 (födda 2006)
Sörskogens IF Pojkar 10 (födda 2012)
Sörskogens IF Pojkar 10 (födda 2012)
Sörskogens IF Röd Pojkar 11 (födda 2011)
Sörskogens IF Svart Pojkar 11 (födda 2011)
Sörskogens IF F10/11 Flickor 12 (födda 2010)
Trosa Edanö IBF Flickor 16 (födda 2006)
Täby FC P09 Värtan Pojkar 13 (födda 2009)
Täby FC P08 Östra Pojkar 14 (födda 2008)
Täby FC P07 1 Pojkar 15 (födda 2007)
Täby FC P07 2 Pojkar 15 (födda 2007)
Täby FC Ella Flickor 13 (födda 2009)
Täby FC Gribby Flickor 13 (födda 2009)
Täby FC Flickor 14 (födda 2008)
Täby FC Gribby Flickor 16 (födda 2006)
Täby FC Skarpäng Flickor 16 (födda 2006)
Uudenkaupungin Salibandy ry USB Pojkar 14 (födda 2008)
Vaksala SK Pojkar 15 (födda 2007)
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 2012)
Vallentuna IBK Pojkar 10 (födda 2012)
Vallentuna IBK 1Vallentuna Vit Pojkar 14 (födda 2008)
Vallentuna IBK 2Vallentuna Svart Pojkar 14 (födda 2008)
Vallentuna IBK Pojkar 15 (födda 2007)
Vallentuna IBK Pojkar 16 (födda 2006)
Vallentuna IBK/Frej Flickor 16 (födda 2006)
Vaxholms IBF Flickor 11 (födda 2011)
Vaxholms IBF Flickor 12 (födda 2010)
Vaxholms IBF Flickor 13 (födda 2009)
Vendelsö IK Pojkar 10 (födda 2012)
Vendelsö IK Pojkar 14 (födda 2008)
Vendelsö IK Flickor 10 (födda 2012)
Vendelsö IK Flickor 10 (födda 2012)
Vendelsö IK Flickor 15 (födda 2007)
Värmdö IF Vit Pojkar 10 (födda 2012)
Värmdö IF Blå Pojkar 10 (födda 2012)
Värmdö IF Pojkar 15 (födda 2007)
Värmdö IF Pojkar 16 (födda 2006)
Värmdö IF Flickor 14 (födda 2008)
Väsby AIK P07 1 Pojkar 15 (födda 2007)
Väsby AIK P07 2 Pojkar 15 (födda 2007)
Väsby AIK Pojkar 16 (födda 2006)
Väsby AIK Flickor 10 (födda 2012)
Väsby AIK Flickor 11 (födda 2011)
Väsby AIK Flickor 12 (födda 2010)
Väsby AIK Flickor 13 (födda 2009)
Väsby AIK Röd Flickor 15 (födda 2007)
Väsby AIK Svart Flickor 15 (födda 2007)
Västerhaninge IBK F12-13 Flickor 10 (födda 2012)
Västerhaninge IBK F09-10 Flickor 12 (födda 2010)
Åkersberga IBF P11B Pojkar 11 (födda 2011)
Åkersberga IBF P11A Pojkar 11 (födda 2011)
Åkersberga IBF Pojkar 16 (födda 2006)
Åkersberga IBF Ungdom Pojkar 13 (födda 2009)
Åkersberga IBF Ungdom Pojkar 15 (födda 2007)
Älvsjö AIK IBF Blå Pojkar 10 (födda 2012)
Älvsjö AIK IBF Vit Pojkar 11 (födda 2011)
Älvsjö AIK IBF Blå Pojkar 11 (födda 2011)
Älvsjö AIK IBF Gul Pojkar 12 (födda 2010)
Älvsjö AIK IBF Blå Pojkar 12 (födda 2010)
Älvsjö AIK IBF Röd/vit Pojkar 12 (födda 2010)
Älvsjö AIK IBF Pojkar 13 (födda 2009)
Älvsjö AIK IBF Pojkar 14 (födda 2008)
Älvsjö AIK IBF Blå Pojkar 15 (födda 2007)
Älvsjö AIK IBF Vit Pojkar 15 (födda 2007)
Älvsjö AIK IBF Pojkar 16 (födda 2006)
Älvsjö AIK IBF Flickor 11 (födda 2011)
Älvsjö AIK IBF Flickor 12 (födda 2010)
Älvsjö AIK IBF Flickor 13 (födda 2009)
Älvsjö AIK IBF F10 Flickor 13 (födda 2009)
Älvsjö AIK IBF Flickor 14 (födda 2008)
Älvsjö AIK IBF Flickor 16 (födda 2006)
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2010)
Örby IS Pojkar 10 (födda 2012)
Örby IS Pojkar 13 (födda 2009)
Örby IS Flickor 10 (födda 2012)